Menu

app.jpg

Inscritos 9ª Travessia de Palmas - 3000m

Inscritos na 9ª Travessia de Palmas - 3000m
Nome Atleta Categoria Equipe
Abel Moreira da Costa Bonito 50-54 Sotalia
Akie Yoshioka Marimbau 35-39 Liga² R S
Alan Bernardo Alberton Tainha 25-29 Guarda Vidas
Alexandre Bacellar Raupp Bonito 50-54 G A N A Travessias
Amaro Francisco Da Silva (Fisico) PNE M 35+ C3 Bonja
Ana Paula Ferreira Alves Tainha 25-29 Assoc Cristã de Moços - Poa
Andria Dickow Sato Marimbau 35-39 Gustavo Borges
Ariane A Siqueira Marimbau 35-39 Las Lunas
Ariel Bollmann Da Costa Moreira Tainha 25-29 Bom Jesus/Bonja
Augustinho Duarte Garcia P Espada 60-64 A T N - Tubarão
Caren Michels Paru 30-34 UFSC.
Carlos Gerson Castanho Badejo 55-59 Joinville Natação
Carlos Hermano G Martins Paru 30-34 Liga² R S
Claudia Donini Parati 45-49 Las Lunas
Cristiano Silva Dilli Marimbau 35-39 Liga² R S
Cristina Lopes Da Silva Namorado 40-44 Treino Online Glauco Rangel
Cristina Tiemi Kayukawa Paru 30-34 Gustavo Borges
Daniel Juliano Fleck Parati 45-49 D2 / Projetec Tecn Integradas
Daniel Seara Schlichting Namorado 40-44 Yw Assessoria Esportiva
Diego Vidal Paru 30-34 Liga² R S
Douglas de Moraes Garcez Sargo 65-69 Liga² R S
Ediler Cardoso Gonçalves Paru 30-34 F3 Assessoria
Edison Luis Ramos Junior Anchova 20-24 Liga² R S
Eduardo Meinel Boehme Marimbau 35-39 Blumenau Águas Abertas
Eduardo Porciuncuca Klein Parati 45-49 Joinville Nataçao Gt
Elisa Gehlen P B De Carvalho Namorado 40-44 Gustavo Borges
Elisa Regina Costa Paru 30-34 Gustavo Borges
Erick Deniz Choai Manjuva 13-14 Chapecoense
Ernesto Ricardo Thoen Sargo 65-69 D2 / Projetec Tecn Integradas
Eugenio Antonio Ribas Filho Badejo 55-59 Fominhas Por Travessias
Evaldo Belloc Nunes Badejo 55-59 Liga² R S
Everaldo Batista Parati 45-49 Atribrusque/ Extreme
Felipe Mendonça Mansur Marimbau 35-39 GPA Assessoria Esportiva
Fernando Zen Parati 45-49 Atribrusque/ Extreme
Francisco Antonio V Lima Namorado 40-44 Blumenau Águas Abertas
Gabriel Kircher Fragomeni Marimbau 35-39 Hammerhead - Cia Da Saúde
Giscar Bez Batti Possenti Marimbau 35-39 Guarda Vidas
Gustavo Antonio P Goulart Namorado 40-44 Astel
Jean Gustavo Schultz Munhoz Tainha 25-29 Newpace
Joachim Gerecht Bonito 50-54 Fominhas Por Travessias
João Carlos C F Libório Pires Badejo 55-59 G A N A Travessias
Jose Guilherme M Do Couto Paru 30-34 Liga² R S
Josias Pavanati Lopes Tainha 25-29 Guarda Vidas
Josias Pontes Guedes Marimbau 35-39 Assoc Cristã de Moços - Poa
Juliano Costa Pereira Marimbau 35-39 MEDLEY - São Francisco
Julio Cesar Leal Marques Bonito 50-54 Liga² R S
Karen Raissa S Pasqualotto Namorado 40-44 Assoc Cristã de Moços - Poa
Kleber Nienkotter Carpes Marimbau 35-39 G A N A Travessias
Lays Guimarães Tainha 25-29 Treino Travessias - Florianópolis
Leandro Barbosa De Souza Tainha 25-29 Guarda Vidas
Leandro Redemske Couto Marimbau 35-39 Liga² R S
Leticia Cancian S Da Silva Paru 30-34 Assoc Cristã de Moços - Poa
Lucas Carvalho De Souza Paru 30-34 Estacao Atletica - Salvador
Luciane Feiten Wingert Namorado 40-44 Gremio Náutico União
Luiz Guilherme A Guglielmo Parati 45-49 Spider Team Paula Ramos
Manuel Kaue D Ribeiro Paru 30-34 Guarda Vidas
Marcelo Biavatti Soares Parati 45-49 Liga² R S
Marcos André San M Machado Marimbau 35-39 Itj Travessias
Marcos Antonio Da S Candido Namorado 40-44 Las Lunas
Marcos Aurelio Gonçalves PNE M 35+ Caça E Tiro Lages
Marcos Munhoz Reffatti Tainha 25-29 Liga² R S
Marcos Roberto P Bueno Parati 45-49 Assoc Cristã de Moços - Poa
Margareth Akemi Kimura Bonito 50-54 Las Lunas
Margorete Carvalho Toledo Parati 45-49 Liga² R S
Maria Gorete de Melo Badejo 55-59 M E G A
Mario Coutinho P Espada 60-64 Racer
Matheus Medeiros Tainha 25-29 Guarda Vidas
Mauricio Soares Namorado 40-44 Gremio Fronteira
Mauro Hernani Conte Sargo 65-69 AABB Joaçaba
Neusa Maria Sulzbach Weber Badejo 55-59 Liga² R S
Nicolau L Serra Bonito 50-54 Elo Academia - Campinas
Nilson Antunes Ribeiro Badejo 55-59 Assoc Cristã de Moços - Poa
Paulo Schibeloske Parati 45-49 Gustavo Borges
Pedro Alves Pereira Anchova 20-24 Guarda Vidas
Pedro Martins Dusso Tainha 25-29 Porto Alegre
Rafael Brum Dias Namorado 40-44 Liga² R S
Raphael S Remor Oliveira Marimbau 35-39 Sprint Assessoria Esportiva
Raul Alves Buarque Badejo 55-59 Liga² R S
Regina Davila Feldmann Bonito 50-54 Sotalia
Ricardo Brasil Fuchs Marimbau 35-39 Porto Alegre
Roberto Santana De Mello Marimbau 35-39 Palhoça
Rodrigo Simões Palma Marimbau 35-39 Cabral Natação
Rodrigo Tittelmaier De Souza Namorado 40-44 Liga² R S
Romerito De Queiroz P Espada 60-64 Lira Tenis Clube
Rubiane Figueiredo Lima Paru 30-34 Clube 3 Marias - PR
Sabrina Mazzola F Dos Santos Marimbau 35-39 Liga² R S
Sandro Alex L da Rosa Parati 45-49 Atribrusque/ Extreme
Sergio Stocker Garoupa 70-74 Stillo Natação - Zona Sul
Silmara Hidemi Higa Badejo 55-59 Las Lunas
Silvana Comerlato Bonito 50-54 Gustavo Pinto
Valdinei de Melo Namorado 40-44 UFSC.
Vitor Pereira Saraiva Paru 30-34 Liga² R S
Last modified onQuinta, 06 Abril 2017 03:46

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top
Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here

Calendário

  • Travessias.com
  • Nacional
  • Internacional
    Arquivo